بیانیه کانون فرهنگی هنری جوانان عاشوایی در محکومیت توهین به ساحت مقدس پیامبررحمت

 بیانیه کانون فرهنگی هنری جوانان عاشوایی در محکومیت توهین به ساحت مقدس پیامبررحمت

«یریدون ان یطفؤا نوراللّه بافواههم ویأبی اللّه الّا ان یتمّ نوره ولو کره الکافرون))
می خواهند نور دین و محبت خدا را با دهانشان خاموش کنند و خدا جز این نمی خواهد که روشنایی خود را تمام وآشکار سازد، اگر چه کافران خوش ندارند. »(سوره ‌ی توبه، آیه‌ی32)
آزادگان جهان شاهدند در کشوری که دولت مردانشان خود را منادی آزادی و حقوق بشرمی دانند و به بهانه ایجاد آزادی و آرامش به نقاط مختلف دنیا لشکرکشی می نمایند حقوق بیش از یک میلیارد مسلمان رعایت نمی شود و اعتقادات آنان به سخره گرفته شده و احساس و عواطف آنان جریحه دارمی گردد.
اکنون پس از چند سال، می‌بینیم که استکبار خبیث پس از شکست فضاحت بار در عرصه های منطقه ای و بین المللی در تلاشی عاجزانه و از سر استیصال اقدام به ساخت فیلمی موهن در مورد والاترین انسان تاریخ بشر نموده است.
دیگر دست کثیف مستکبرین لایعقل بر همه ی مسلمین رو شده است و آنها جنایت اخیر را جریانی برنامه‌ریزی شده و هدایت شده از طرف لابی‌های صهیونیستی حاکم بر ایالات متحده می‌دانند.
لذا لازم می‌دانیم که چند نکته را گوشزد کنیم:
1.ما به جد یقین داریم که جبهه کفر و شرک به لحظات آخر جان کندن خود رسیده و انشاءالله همه ما با ظهور منتقم آل محمد (ص) شاهد پاک شدن لوث بی دینی و تفکر مادی گرایانه از صحنه جهان باشیم.
2.طبق ماده 7 منشور سازمان ملل متحد کشوری که امنیت بین المللی را به خطر اندازد باید مورد مؤاخذه قرار گیرد و ما از سازمانهای بین المللی و جهانی می خواهیم دولت ایالات متحده را مورد بازخواست جدی قرار دهند.
3.به آتش آوران جنگ های صلیبی هشدار می دهیم که ادیان توحیدی در کنار هم هستند، مسلمان و مسیحیان برادران یکدیگر خواهند ماند و آنچه از لابی های فاسد صهیونیستی و حلقه های نفوذی در دولت های غربی بیرون آید به کمک خداوند، با بصیرت ، هوشیاری و اتحاد دینداران جهان خنثی خواهد شد.
4.این اقدامات باید مقدمه ای شود تا تمامی مسلمین جهان دشمنان اصلی خود را شناخته و از دامن زدن بر هر گونه اختلافات درونی که اتحاد مسلمین را اندکی سست می کند به شدت بپرهیزند و همه با تمام قوا در مقابل استکبار صف آرایی نمایند.
5.بر تمامی مسلمین لازم است که زندگی پیامبر اعظم (ص) را که الگوی بی بدیل جهانیان می باشد با حساسیت و دغدغه مندی بیشتری به قاب هنر کشیده و شخصیت عظیم ایشان را از مظلومیت نجات بخشن

ودر پایان ما اعضای کانون فرهنگی هنری جوانان عاشورایی از تمامی مردم ایران اسلامی وسازمانهای بین المللی می خواهیم در برابر این حرکت زشت سکوت نکند وعاملان آن را مجازات نمایند

 

/ 0 نظر / 42 بازدید